Stránky

GAME-META

Od útlého dětství chceme dělat hry. Z mnoha důvodů se to nedaří jak bychom si přáli a tak zůstává jen u konceptů, útržkovitých nápadů a myšlenkových procesů. Každý z nich je ale dokonalým zárodkem pro nejlepší hru všech dob a přijde nám jako škoda, kdyby tyto životaschopné projekty zmizely.

GAMETA.CZ je místo, sloužící jako sirotčinec idejí, které z různých důvodů nepřesáhly stádium vývoje do plného květu, života. Naleznete zde jak nápady na zcela nové hry, tak zlepšováky na hry existující. Výhodou Gamety je fakt, že zde neexistuje žádné omezení materiální, ani filozofické - přesto, že primárně se zabýváme hrami počítačovými, můžete se zde setkat také s nápady na hry deskové, karetní nebo nějaké úplně jiné.

Gameta je zralá pohlavní buňka, která v sobě nese navíc i hluboké herní poselství. Doufáme, že se při čtení a komentování našich (a i převzatých nápadů) budete bavit stejně jako my při procesu vymýšlení. Nápady vám dáváme volně k dispozici a budeme rádi, když nějaký z nich realizujete. Můžete nám pak o tom napsat.

Žádné komentáře:

Okomentovat